יום ראשון, 22 בנובמבר 2015

בניית אתר בשנת 2016

בניית אתרים הינה נישה פורה ומתרחב. אי לתופעה זו, מציעי מוצר זה מופיעים כפטריות אחר הגשם. אולם פלאי העבודה טומנים בחובם קווי הנחיה שעדיין לא מעניקים אפשרות להתפשרות. עיצוב מגניב וגרפיקה שמשאירה רושם  מדהים – עשויים להטעות בבחירת האדם בו תפקידו את עתיד החשיפה והקהל שיגיעו לחברתכם. שאלו את עצמכם – כיצד הייתם מאפשרים לחובבן להיות אחראי ל'ילד' שלכם?  חשבתי כך. בניית אתרים  מחייבת הבנה לעומק בעולם המקוון, ותק מבוסס ואהבת התפקיד.
 
כדאי לשים לב באתר שלכם
למה לי להתאמץ? – מערכת טובה ואפיון טכני 
אפשר לחשוב ש כולנו ממש 'חיות אינטרנט' ואצבעותינו מטיילות על המחשב ומטופפות בכיף על העכבר,נכון? ועם זאת – אתר איטי, כבד ולא נח לתפעול, סביר להניח שגם אם יגיעו אליו מספר רב של גולשים – ברגע שיפגשו בקשיי תפעול והשגת צרכיהם – יעברו בחלוף דקות ספורות (אם לא שניות) – לאתר אחר.
כדאי מאד כי האתר יהיה נח להפעלה, בעל עיצוב כראוי, ידידותי ומזמין.
 
מישהו שומע אותי ? – יצירת אתר 
בניית אתרים רבים נופלת ע"י חוסר הבנה של הגולש – אליו מופנה האתר. הכרה של החומר, תכנון נכון של האתר תוך התאמתו לתוכן המתאים, עיצוב הקולע אל קהל היעד, תכנות נכון של האתר בעבור הקהל ומתן סיגנון האתר בין מאות ואלפי חברות אחרות בנישה – מקובל להבטחת הצלחתו של האתר.
 
 
לגולל, לגולל, לגולל -  תקנים של מנועי חיפוש 
תדמיין שבעוד שאתה נמצא במשרדך ותוהה איך אפשר להגדיל את קהל הלקוחות שלך – רבים כבר משקיעים את מירב מרצם בקידום העסקים ברשת של מתחריך. אל תלך לאחור! הבנה וידע בענף – תמיד הם אלה שיביאו אחר הלקוח הבא אליך, ולא היישר אל האתר הסמוך. זו, בוודאי, פעולה הדורשת היכרות מעמיקה כולל עולם הטכנולוגיה יחד עם ניצול של במילות המפתח הנכונות – הזדמנויות רבות ייפתחו בפניך, אופטימיזציה חדה ומקצועית – מחייבת בעלי מקצוע אמיתיים.
 
מחקר שוק מעמיק מקיף מבטיח הצלחה: קביעת מטרות ומציאת הזדמנויות עסקיות הינם חיוניים להצלחת האתר. נישה בניית אתרים מושתת רובו ככולו בדבר איכות. תוכן ייחודי ויצירתי יחזיר גולשים שקפצו "רק 

לבקר" באתר. שיפור SEO תבטיח כי אותו רוכש ייהנה לבקר באתרך ויהפוך לרוכש קבוע.

בקרו באתר הירו


וברשתות המקצועיות שלנו


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה